Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Oferta hurtowa truskawek

Jesteśmy firmą specjalizującą się w produkcji i sprzedaży wysokiej jakości sadzonek truskawek. Nasze truskawki pochodzą z najlepszych plantacji, a ich jakość jest starannie kontrolowana, aby zapewnić optymalne warunki wzrostu i plonowania.

Oferujemy szeroki wybór odmian truskawek, które są dostępne w różnych rozmiarach i opakowaniach, aby sprostać Państwa wymaganiom. Wszystkie nasze sadzonki są hodowane z użyciem najnowszych technologii.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do plantatorów, którzy potrzebują dużych ilości sadzonek do posadzenia na swoich plantacjach, jak i do centrów ogrodniczych i hurtowników, którzy chcą oferować nasze sadzonki swoim klientom. Jesteśmy w stanie dostarczyć duże ilości sadzonek w krótkim czasie i zawsze dbamy o to, aby nasze produkty były w najlepszym stanie.

Zapewniamy konkurencyjne ceny oraz atrakcyjne warunki współpracy. Jesteśmy otwarci na negocjacje i chętnie odpowiemy na wszelkie Państwa pytania dotyczące naszych produktów.

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, prosimy o kontakt. Chętnie przedstawimy więcej szczegółów i pomożemy w doborze najlepszych sadzonek truskawek dla Państwa potrzeb.

Skontaktuj się z nami:

  • biuro@zielonyogrod.pl
  • Tel.: 880 935 933

Dostępne odmiany w hurcie

Nazwa Owocowanie
Albion powtarzająca
Biała Ananasowa śr. późna
Elsanta wczesna
Florence b. późna
GIGANT - b. duże owoce śr. wczesna
Holy śr. wczesna
Honeoye b. wczesna
Malinowa wczesna
Monterrey powtarzająca
Ostara powtarzająca
Polka śr. późna
Portola powtarzająca
San Andreans powtarzająca
Selva powtarzająca
Senga Sengana śr. późna
Główna 0,00 zł Ulubione Zaloguj
pixel